Príbeh o nás

COFFEE SHOP

Náš mini Coffee shop je planý prekvapení. 

OBJEDNÁTE ŠTÝLOVO

U nás si môžete objednať naozaj štýlovo. Cez QR kód umiestnený na každom stole. 

SME AJ NA FACEBOOKU

Nájdete nás samozrejme aj na fecebooku. 

Príbeh našej kaviarne

Nová bytovka na mieste, kde voľakedy bývali kolotoče, ukrýva kaviareň s príjemnou atmosférou. Nájdete v nej nielen dobrú kávu, koláče či kvalitné vínka, ale aj niekoľko technologických vychytáviek, vrátanie selfieccina. 

Keď sa tvorí sen, na financie sa nehladí, a je to cítiť. Nielen v zariadení, či v rozdelení kaviarne na nefajčiarsku časť a fajčiarsku časť (ktorá disponuje skvelým odvetrávacím systémom a osviežovačom vzduchu), ale aj v príjemnej kuchynke, či skutočne krásnych toaletách, za aké by sa nemusel hanbiť ani štvorhviezdičkový hotel.

Názov "Atmosphera" bol jasný takmer od začiatku. Vždy sme vedeli oceniť "atmosféru" kaviarni, či reštaurácie. Vždy sme spomínali slovko atmosféra. To rozhodlo o našom názve. Myslím, že vystihuje presne to čo sme chceli vytvoriť.

Naša kaviareň je stavebne úplne oddelená od nefajčiarskej časti a navyše celá kaviareň je vybavená kvalitnou vzduchotechnikou s klimatizáciou. Fajčiarsku časť sme navyše vybavili aj dávkovačom vôni, ktorá je priamo zabudovaná do vzduchotechnických rozvodov a pravidelne dávkuje vôňu do tejto časti.